Střípky zpráv které nám říkají jen velmi potichu – díl I

8. 04. 2018 16:26:31
Podle britsko-pákistánských badatelů je 84% pachatelů pedofilních (tzv. grooming) činů spáchaných ve Spojeném království od roku 2005, členy pákistánských gangů.

"Je velmi důležité, abychom o tom mluvili", řekl spolu-autor studie Haras Rafiq.

Zdroj: https://www.independent.co.uk z 10.12.2017

-----------------------------

Nejzrůdnější kauza britské kriminalistiky na poli zneužívání dětí: Stovky mladých dívek znásilňováno, bito, prodáváno. Několik dokonce zabito. Lucy Lowe zemřela spolu se svou matkou a sestrou po té, co její tyran zapálil jejich dům.

Zdroj: https://www.mirror.co.uk z 11.3.2018/

Oběťmi těchto hrůz se od devadesátých let stalo až 1000 dětí.

Zdroj: http://www.news.com.au z 12.3.2018

A ačkoliv britské autority selhávají při dokazování těchto pedofilních činů členům pákistánského (britským newspeakem asijského) gangu, jsou bdělí a perfektně úspěšní v případě trestání pachatelů tzv. trestných činů z nenávisti, čili „hate speech“ (nenávistný projev).

Komik Markus Meechan na svém youtube účtu Dancula zveřejnil nepříliš vtipné video, kde jeho pes Buddha „hajluje“ na povel: Síeg Heil.

Na základě tzv. Communications act z roku 2013, kapitoly 21 o hate crime, byl za „učení psa nacisticky zdravit“, shledán vinným. Rozsudek bude teprve vynesen.

Internet Police – Hate crime podle Communications act z roku 2013, kapitola 21.

(Jak vidno, muž příliš neodpovídá prototypu pravicového extremisty. Spíše naopak)

Internety jsou plné hajlujících psů. A jakkoli je to stupidní, přece jen bych raději viděl úsilí policie nasměrované na ony pedofilní gangy.

-----------------------------

♦ Z JINÉHO SOUDKU ♦

Data prodaná Facebookem firmě Cambridge Analytica ovlivnila nejen Brexit, nebo volby USA ve prospěch Trumpa. Je zmiňováno ovlivnění ve prospěch těch, kdo jsou mediálním mainstreamem prezentováni jako nedemokrati. Už se ale tolik nehovoří o tom, že Cambridge Analytica ovlivnila také Oranžovou revoluci na Ukrajině v roce 2004 a přivedla k moci prozápadního Viktora Juščenka, jak přiznal sám výkonný ředitel Mark Turnbull.

Cambridge Analytica byla rovněž najata ukrajinskou vládou, aby poskytla lokalizované kampaně, které by jí pomohly získat zpět kontrolu nad Doněckem během konfliktu na východní Ukrajině.

Zdroj: http://www.bbc.com

Data o lidech pro potřeby volební kampaně rozhodně nezačal využívat až Donald Trump. Také tým Baracka Obamy byl v tomto zdatný, jen to tehdy médiím ještě tolik nevadilo ba naopak. Takto rozdílně o tom referovala:

Ostatně to, že využívání dat Facebooku není žádné novum, jak se nám nyní snaží namluvit, když jde o Trumpa, dokazují Tweety šéfky Obamovy volební kampaně Carol Davidsenové, kde popisuje jak jim Facebook dovolil data čerpat.

Zdroj: www.dailymail.co.uk

A sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se před poslední prezidentskou volbou schází s Johnem Podestou, šéfem kampaně Hillary Clintonové:

-----------------------------

♦ Z JINÉHO SOUDKU ♦

V USA byl opět zastřelen neozbrojený afro-američan Saheed Vassell policií po té, co byla přivolána několika telefonáty vyděšených obyvatel hlásících, že Saheed na ulici ohrožuje zbraní lidi. Po rozšíření zprávy, spustilo hnutí „Black lives matter“ obvyklé lamentace o vraždění neviňátek. Ukázalo se, že muž opravdu nebyl ozbrojen. V ruce nedržel pistoli, nýbrž hlavici od sprchy. Tolik agentury.

Mladík byl ovšem zachycen bezpečnostními kamerami:

Zdroj: Mark Dice youtube channel with his permission

Mají nebo nemají policisté střílet v takovéto situaci? V atmosféře, kdy ve Spojených státech k nějaké střelbě dochází pravidelně, měli by se ptát jestli ten kdo ohrožuje lidi nedrží náhodou místo pistole hlavici od sprchy? Co myslíte?

Komunita ze které Saheed pocházel, opět neprokázala špetku sebereflexe a opět prokázala absolutní neschopnost přijmout zodpovědnost za své činy. Kolikátý je to již případ, kdy se člen komunity chová agresivně ke svému okolí a když je zneškodněn, všichni se tváří že jeho zastřelení nic nepředcházelo? Nevím jak vy, zastřelit policie ve stejné situaci bělocha, neuronil bych za něj slzu.

Ne toliko oni. Zde ho dokonce srovnávají s Martinem Lutherem Kingem:

-----------------------------

♦ A to je pro dnešek ze zahraničních médií vše. Tak zase příště ♦

Autor: Oto Jurnečka | neděle 8.4.2018 16:26 | karma článku: 38.52 | přečteno: 1815x

Další články blogera

Oto Jurnečka

Bělochu, zaplať dvojité vstupné

Ideologie mají tu nepěknou vlastnost, že se po čase vždy zintenzivňují a stávají se extremismem a karikaturou sebe sama. Tak se stalo také ideologii, jejímž svatým dogmatem byla rovnost.

9.7.2019 v 21:40 | Karma článku: 43.70 | Přečteno: 2900 | Diskuse

Oto Jurnečka

Symbolika finále Hry o trůny

Dobrý příběh je jako Rorschachův test. Každý v něm vidí to, co si nese v sobě. Sága Hra o trůny takovým dobrým příběhem je a zde je můj výklad toho, co jsem v poslední epizodě viděl já.

21.5.2019 v 12:56 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 549 | Diskuse

Oto Jurnečka

Američtí demokraté žádají odškodnit za otroctví

Tak jak přibývá černých voličů, tak roste chuť politiků získat si jejich hlasy. Američtí demokraté tedy oprášili myšlenku reparací pro Afroamerické voliče, jako odškodnění za otroctví jejich předků.

10.4.2019 v 18:38 | Karma článku: 37.47 | Přečteno: 2048 | Diskuse

Oto Jurnečka

Kolika způsoby lze vysvětlit masakr na Novém Zélandě?

Na sociálních sítích převažují způsoby dva. První je více či méně skrývaná radost. Ten druhý událost vykládá jako důsledek možnosti projevovat nesouhlas s imigrací.

18.3.2019 v 12:24 | Karma článku: 42.75 | Přečteno: 5601 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Lenka Hoffmannová

300 tisíc lidí na Letné, a furt nic

Každý den sedám k počítači s nadějí na zprávy přinášející alespoň nějaký posun vpřed, k lepšímu, ale furt nic. Den co den omílání Zemana, Babiše, Hamáčka co by kdyby se stane a vlastně se nestane.Jen řeči a řeči, a lidé furt nic.

15.7.2019 v 21:24 | Karma článku: 9.18 | Přečteno: 299 | Diskuse

Přemysl Čech

Ze zápisníku pacienta aneb Mám na sebe za těch pár korun nechat řvát?

Strávil jsem více jak dva týdny na neurologické klinice jedné velké nemocnice. Ne, nemíním tady zdržovat psaním o platech lékařů a zdravotnického personálu. Nejsem z profese. Ale budu se věnovat profesionalitě a chování personálu.

15.7.2019 v 20:46 | Karma článku: 16.68 | Přečteno: 450 | Diskuse

Martin Mařák

Tortura čínštinou v Africe

Další článek "Holly massa-Bob-Borys wajt fátr of Afryka nejšn" pro změnu popisuje možnost legalizace takřka milionu ilegálů v Británii, z toho zhruba pět set tisíc v Londýně.

15.7.2019 v 20:30 | Karma článku: 5.53 | Přečteno: 116 | Diskuse

Karel Trčálek

Vyberte největší (s)hit Karla Gotta!

A že je, věru, z čeho vybírat! Vždyť jací jsou národní umělci, takový je i celý národ! A pak, že jsou Němci, pro které je Karel Gott bohem, naší nepřátelé!

15.7.2019 v 18:51 | Karma článku: 18.37 | Přečteno: 397 | Diskuse

Zbyšek Hlinka

Kapitánka Sea-Watch 3 Racketeová se mi jeví jako neskutečně hloupá

Soudím samozřejmě pouze z výroků, které jsem se dočetl na našich webech o jejích prohlášeních poskytnutých bulváru. Připouštím tedy možnost, že se jedná o výroky překroucené, ale....

15.7.2019 v 18:41 | Karma článku: 35.33 | Přečteno: 728 | Diskuse
Počet článků 109 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2808

To co píšu, má vždy vztah ke společnosti a politice. To znamená, že mohu psát prakticky o čemkoli.
 


Na facebooku:

Nevolime proimigracni politiky

Najdete na iDNES.cz